Selected image for BOSNALIJEK Лизобакт спреј за уста банана, 30 мл

BOSNALIJEK Лизобакт спреј за уста банана, 30 мл

335ДЕН

Опис на производот

Лекот LYSOBACT P spray во својот состав содржи две активни компоненти кои се нарекуват лизозим хидрохлорид и пиридоксин хидрохлорид. Припаѓа на групата лекови кои делуваат на респираторниот систем, локални антисептични лекови. Овој лек се користи за третман на лесна болка во грлото без покачена температура, афти и ранички во устата кај возрасни и деца над 2 годишна возраст.
Состав:
-лизозим хидрохлорид
-пиридоксин хидрохлорид

Спецификации

Бренд
BOSNALIJEK

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EIA4KFSPBA

EAN /   код

EAN /   код
3870010011580
335ДЕН

Опис на производот

Лекот LYSOBACT P spray во својот состав содржи две активни компоненти кои се нарекуват лизозим хидрохлорид и пиридоксин хидрохлорид. Припаѓа на групата лекови кои делуваат на респираторниот систем, локални антисептични лекови. Овој лек се користи за третман на лесна болка во грлото без покачена температура, афти и ранички во устата кај возрасни и деца над 2 годишна возраст.
Состав:
-лизозим хидрохлорид
-пиридоксин хидрохлорид

Спецификации

Бренд
BOSNALIJEK

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EIA4KFSPBA

EAN /   код

EAN /   код
3870010011580
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.