Slike BRATSTVO Чинија плитка Ф24
Slike BRATSTVO Чинија плитка Ф24

BRATSTVO Чинија плитка Ф24

БРАТСТВО ИНОКС
347 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
278ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Чинија плитка Ф24 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
FNUT6NJPEP

EAN /   код

EAN /   код
5310154002214
347 ДЕНЗаштеда 69 ДЕН
278ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Чинија плитка Ф24 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
FNUT6NJPEP

EAN /   код

EAN /   код
5310154002214

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.