Slike BRATSTVO Метален капак Ф16
Slike BRATSTVO Метален капак Ф16

BRATSTVO Метален капак Ф16

БРАТСТВО ИНОКС
385 ДЕНЗаштеда 77 ДЕН
308ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Метален капак Ф16 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Навлаки
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
K8X07SW2F7

EAN /   код

EAN /   код
ANL90D5CL3
385 ДЕНЗаштеда 77 ДЕН
308ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Метален капак Ф16 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Навлаки
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
K8X07SW2F7

EAN /   код

EAN /   код
ANL90D5CL3

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.