Slike BRATSTVO Овал 26*17
Slike BRATSTVO Овал 26*17

BRATSTVO Овал 26*17

БРАТСТВО ИНОКС
472ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Овал 26*17 - Изработен од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
BHUT67KDQK

EAN /   код

EAN /   код
5310154001569
472ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Овал 26*17 - Изработен од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
BHUT67KDQK

EAN /   код

EAN /   код
5310154001569

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.