Slike BRATSTVO Супиера со капак Ф24
Slike BRATSTVO Супиера со капак Ф24

BRATSTVO Супиера со капак Ф24

БРАТСТВО ИНОКС
2.013 ДЕНЗаштеда 403 ДЕН
1.610ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Супиера со капак Ф24 од 3Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Навлаки
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
8XTT6GIACN

EAN /   код

EAN /   код
5310154001910
2.013 ДЕНЗаштеда 403 ДЕН
1.610ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Супиера со капак Ф24 од 3Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Навлаки
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
8XTT6GIACN

EAN /   код

EAN /   код
5310154001910

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.