0 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
1 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
2 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
3 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
4 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
5 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
6 thumbnail image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010
Selected image for BRAUN тример/машинка за коса HC5010

BRAUN тример/машинка за коса HC5010

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Braun HC5010

 • Минимална должина на коса: 3 мм
 • Максимална должина на коса: 2,4 см
 • Работно време: 40 мин.
 • Време на полнење: 8 часа
 • Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH)
 • Ширина: 56 mm
 • Длабочина: 154 mm
 • Висина: 220 mm

Спецификации

Бренд
Braun

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Максимална должина на коса [cm]: 2,4; Минимална должина на коса [cm]: 3; Време на полнење [h]: 8; Работно време [мин]: 40; Можност за полнење: Да; Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH); LED индикатори: Да;

Тежина

Ширина
56 mm
Длабочина
154 mm
Висина
220 mm
Тежина
358 g

Ананас ID

Шифра на производот
47QX9O4737

EAN /   код

EAN /   код
4210201129806
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Braun HC5010

 • Минимална должина на коса: 3 мм
 • Максимална должина на коса: 2,4 см
 • Работно време: 40 мин.
 • Време на полнење: 8 часа
 • Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH)
 • Ширина: 56 mm
 • Длабочина: 154 mm
 • Висина: 220 mm

Спецификации

Бренд
Braun

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Комора за собирање коса
Не
Други карактеристики
Максимална должина на коса [cm]: 2,4; Минимална должина на коса [cm]: 3; Време на полнење [h]: 8; Работно време [мин]: 40; Можност за полнење: Да; Технологија на батерии: Никел-метал хидрид (NiMH); LED индикатори: Да;

Тежина

Ширина
56 mm
Длабочина
154 mm
Висина
220 mm
Тежина
358 g

Ананас ID

Шифра на производот
47QX9O4737

EAN /   код

EAN /   код
4210201129806
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.