0 thumbnail image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина
1 thumbnail image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина
2 thumbnail image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина
Selected image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина
Selected image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина
Selected image for BRAUN Тример за коса HC5030 сина

BRAUN Тример за коса HC5030 сина

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.590 ДЕНЗаштеда 1.091 ДЕН
2.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Карактеристики:
• Функцијата Memory SafetyLock го заклучува уредот и ги запомнува последните користени поставки
• Мултинапонска функција за напони помеѓу: 100 - 240 V
• 17 поставки за должина
• 2 додатоци за сечење со избор од 16 должини, прилагодени на широк спектар на фризури
• Опција за екстремно кратка коса кога уредот се користи без чешел
• Помалиот чешел е дизајниран за 8 пократки должини (3-24 mm)
• Подолгиот чешел нуди избор од 8 подолги должини (14-35 mm)
• Долготрајни сечила
• Моќниот систем со двојна батерија обезбедува континуирано напојување за совршено униформа фризура
• Лесно се мие и се чисти под млаз вода
• Гумирана рачка
• LED индикатор за полнење
• Може да се мие под вода: Да

Опрема:
• 2 чешли, пократки и подолги
• Масло за подмачкување
• Четка за чистење
• Напојување: батерии и кабел

Спецификации

Бренд
Braun

Тежина и димензии

Тежина
0.97 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Број на чешли
2
Комора за собирање коса
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ECQX93T4QY

EAN /   код

EAN /   код
4210201131779
3.590 ДЕНЗаштеда 1.091 ДЕН
2.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
• Функцијата Memory SafetyLock го заклучува уредот и ги запомнува последните користени поставки
• Мултинапонска функција за напони помеѓу: 100 - 240 V
• 17 поставки за должина
• 2 додатоци за сечење со избор од 16 должини, прилагодени на широк спектар на фризури
• Опција за екстремно кратка коса кога уредот се користи без чешел
• Помалиот чешел е дизајниран за 8 пократки должини (3-24 mm)
• Подолгиот чешел нуди избор од 8 подолги должини (14-35 mm)
• Долготрајни сечила
• Моќниот систем со двојна батерија обезбедува континуирано напојување за совршено униформа фризура
• Лесно се мие и се чисти под млаз вода
• Гумирана рачка
• LED индикатор за полнење
• Може да се мие под вода: Да

Опрема:
• 2 чешли, пократки и подолги
• Масло за подмачкување
• Четка за чистење
• Напојување: батерии и кабел

Спецификации

Бренд
Braun

Тежина и димензии

Тежина
0.97 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Број на чешли
2
Комора за собирање коса
Не

Ананас ID

Шифра на производот
ECQX93T4QY

EAN /   код

EAN /   код
4210201131779
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.