Slike BRIT Care сува храна за возрасно куче голема раса со вкус на јагне хипоалергена
Slike BRIT Care сува храна за возрасно куче голема раса со вкус на јагне хипоалергена

BRIT Care сува храна за возрасно куче голема раса со вкус на јагне хипоалергена

PET HOUSE
5.400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Brit Care - Сува храна за возрасно куче голема раса со вкус на јагне хипоалергена
• Пакување : 12kg

Спецификации

Бренд
BRIT

Ананас ID

Шифра на производот
T2EDGBH201

EAN /   код

EAN /   код
ANGMFWFZJ8
5.400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Brit Care - Сува храна за возрасно куче голема раса со вкус на јагне хипоалергена
• Пакување : 12kg

Спецификации

Бренд
BRIT

Ананас ID

Шифра на производот
T2EDGBH201

EAN /   код

EAN /   код
ANGMFWFZJ8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.