Selected image for BRUDER Натоварувач schaffer

BRUDER Натоварувач schaffer

1.150ДЕН

Опис на производот

•Играчката има интерактивни делови кои можат да се користат и манипулираат како што се рачките за копање, вртењето на каблите итн. Децата можат да ги користат овие делови за да си играат и симулираат работа со багерот. •Изработени се од висококвалитетни и трајни материјали, што ги прави издржливи и подолготрајни. Ова значи дека децата може долго време да уживаат во игра со нив
• Bruder Schaeff не само што пружа забава, туку и едукативни можности. Децата можат да научат повеќе за градежните машини, нивната функција и како функционираат преку игра.

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WK4L166DWP

EAN /   код

EAN /   код
ANSKNS0B6U
1.150ДЕН

Опис на производот

•Играчката има интерактивни делови кои можат да се користат и манипулираат како што се рачките за копање, вртењето на каблите итн. Децата можат да ги користат овие делови за да си играат и симулираат работа со багерот. •Изработени се од висококвалитетни и трајни материјали, што ги прави издржливи и подолготрајни. Ова значи дека децата може долго време да уживаат во игра со нив
• Bruder Schaeff не само што пружа забава, туку и едукативни можности. Децата можат да научат повеќе за градежните машини, нивната функција и како функционираат преку игра.

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WK4L166DWP

EAN /   код

EAN /   код
ANSKNS0B6U
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.