Slike CARE Colactase 10ml капки за деца
Slike CARE Colactase 10ml капки за деца

CARE Colactase 10ml капки за деца

Anni Farm
388ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Капките Ко-Лактаза ја разложуваат лактозата во млекото пред да го нахранат бебето.
Лактозата е комплексен шеќер што се наоѓа во млекото, млечните производи, формулите за бебиња и мајчиното млеко. Лактазата е ензим што обично се произведува во нашите тела со цел да ја разложи лактозата во поедноставен шеќер, за да може нашето тело да го апсорбира.
Дигестивниот систем на незрело бебе може да има проблеми со распаѓање на лактозата во млекото на поедноставни шеќери.
Погоден од раѓање па натаму.

Спецификации

Бренд
CARE

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
9NIMUQ61P8

EAN /   код

EAN /   код
5011309040111
388ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Капките Ко-Лактаза ја разложуваат лактозата во млекото пред да го нахранат бебето.
Лактозата е комплексен шеќер што се наоѓа во млекото, млечните производи, формулите за бебиња и мајчиното млеко. Лактазата е ензим што обично се произведува во нашите тела со цел да ја разложи лактозата во поедноставен шеќер, за да може нашето тело да го апсорбира.
Дигестивниот систем на незрело бебе може да има проблеми со распаѓање на лактозата во млекото на поедноставни шеќери.
Погоден од раѓање па натаму.

Спецификации

Бренд
CARE

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
9NIMUQ61P8

EAN /   код

EAN /   код
5011309040111

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.