Slike CERAVE Гел за чистење со пенење 236 ml
Slike CERAVE Гел за чистење со пенење 236 ml

CERAVE Гел за чистење со пенење 236 ml

ПЗУ Аптека Полин
768ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Го чисти и отстранува вишокот на себум без да ја оштети заштитната бариера на кожата на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални керамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. За нормална до мрсна кожа. Без мирис. Хипоалергично.

Пакувањето содржи 236 ml.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
236 ml

Ананас ID

Шифра на производот
IRYEFH6LFO

EAN /   код

EAN /   код
3337875597197
768ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Го чисти и отстранува вишокот на себум без да ја оштети заштитната бариера на кожата на лицето и телото. Содржи 3 есенцијални керамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. За нормална до мрсна кожа. Без мирис. Хипоалергично.

Пакувањето содржи 236 ml.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
236 ml

Ананас ID

Шифра на производот
IRYEFH6LFO

EAN /   код

EAN /   код
3337875597197
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.