0 thumbnail image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
1 thumbnail image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
2 thumbnail image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Selected image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Selected image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Selected image for CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Ново

CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow

ЕНЦИ МЕНЦИ
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Први чекори и возење 2 во 1 инспирирани од Billy Big Wheels, играчка автомобил од Chicco со.
Први чекори од 12 месеци: ергономска рачка која е лесна за фаќање која му овозможува на детето да ги направи првите чекори со целосна безбедност.
Може да се вози од 18 месеци: детето се турка со нозете да се движи стабилно благодарение на големите тркала.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
4.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
1QYJZBCOTB

EAN /   код

EAN /   код
AN3PTXY9DR
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

CHICCO Буткалка Billy Walk & Ride Yellow
Први чекори и возење 2 во 1 инспирирани од Billy Big Wheels, играчка автомобил од Chicco со.
Први чекори од 12 месеци: ергономска рачка која е лесна за фаќање која му овозможува на детето да ги направи првите чекори со целосна безбедност.
Може да се вози од 18 месеци: детето се турка со нозете да се движи стабилно благодарение на големите тркала.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
4.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
1QYJZBCOTB

EAN /   код

EAN /   код
AN3PTXY9DR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.