0 thumbnail image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
1 thumbnail image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
2 thumbnail image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
3 thumbnail image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
Selected image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
Selected image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
Selected image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+
Selected image for CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+

CHICCO Чинија Suction bowl розе 6м+

ЕНЦИ МЕНЦИ
990ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Прекрасна силиконска чинија со вакуум, кој помага полесно да се постави на масата без да се лизга.

100% силикон.

Без БПА.

Може да се користи во микробранова печка и машина за миење садови.

Со дијаметар од 12 см.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Возраст
6м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
FGWFEW2A3D

EAN /   код

EAN /   код
ANXF4MDM02
990ДЕН

Опис на производот

Прекрасна силиконска чинија со вакуум, кој помага полесно да се постави на масата без да се лизга.

100% силикон.

Без БПА.

Може да се користи во микробранова печка и машина за миење садови.

Со дијаметар од 12 см.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Возраст
6м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
FGWFEW2A3D

EAN /   код

EAN /   код
ANXF4MDM02
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.