0 thumbnail image for CHICCO Дубак Walky Talky Green Wave 6М+
1 thumbnail image for CHICCO Дубак Walky Talky Green Wave 6М+
Selected image for CHICCO Дубак Walky Talky Green Wave 6М+
Selected image for CHICCO Дубак Walky Talky Green Wave 6М+

CHICCO Дубак Walky Talky Green Wave 6М+

ЕНЦИ МЕНЦИ
6.390 ДЕНЗаштеда 1.278 ДЕН
5.112ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Нов забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен "стил на џунглата"
Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето.
Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот.

Карактеристики:
Возраст: 6м+
Материјал: ПВЦ
Должина (цм): 81
Ширина (цм): 47
Висина (цм): 45

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
2.76 kg
Ширина
470 mm
Длабочина
810 mm
Висина
450 mm

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Максимална тежина на бебето
12 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MOYJZ24EAF

EAN /   код

EAN /   код
8058664056873
6.390 ДЕНЗаштеда 1.278 ДЕН
5.112ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Нов забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен "стил на џунглата"
Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето.
Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот.

Карактеристики:
Возраст: 6м+
Материјал: ПВЦ
Должина (цм): 81
Ширина (цм): 47
Висина (цм): 45

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
2.76 kg
Ширина
470 mm
Длабочина
810 mm
Висина
450 mm

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Максимална тежина на бебето
12 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MOYJZ24EAF

EAN /   код

EAN /   код
8058664056873
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.