0 thumbnail image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
1 thumbnail image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
2 thumbnail image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
Selected image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
Selected image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
Selected image for CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny
Ново

CHICCO Ламба Музичка Stardust Bunny

ЕНЦИ МЕНЦИ
1.190 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
952ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Chicco`s First Dreams Lullaby Night Light е плишано мече направено од прекрасна мека кадифна ткаенина и има избор на мелодии и светла. Овие ефекти се специјално дизајнирани да создадат магична, релаксирачка атмосфера за вашето дете за време на спиењето.

Stardust Bear има нежно ноќно светло на неговиот стомак, управувано со копче и 15 минути класични мелодии за да го опуштите вашето бебе (вклучувајќи ги Моцарт, Бетовен и Глинка).

Погоден од раѓање
2 режими: светло и мелодии; или ноќно светло
Нежно ноќно светло
15 минути класична музика - Моцарт, Бетовен и Глинка
Може да се закачи на креветче или количка со помош на ременот со кука и врвца
Може да се пере во машина (благодарение на неговата електронска преграда што се отстранува)
Работи на батерија - бара 2 x AAA (не се вклучени)

Приближни димензии
15(В) x Ш7(Ш) x 8,5(Д) cm
Тежина = 200 g

Што е вклучено?
1 плишано мече

- Батериите не се вклучени.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
4OYJZ1MFI7

EAN /   код

EAN /   код
ANWOTXYRWB
1.190 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
952ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Chicco`s First Dreams Lullaby Night Light е плишано мече направено од прекрасна мека кадифна ткаенина и има избор на мелодии и светла. Овие ефекти се специјално дизајнирани да создадат магична, релаксирачка атмосфера за вашето дете за време на спиењето.

Stardust Bear има нежно ноќно светло на неговиот стомак, управувано со копче и 15 минути класични мелодии за да го опуштите вашето бебе (вклучувајќи ги Моцарт, Бетовен и Глинка).

Погоден од раѓање
2 режими: светло и мелодии; или ноќно светло
Нежно ноќно светло
15 минути класична музика - Моцарт, Бетовен и Глинка
Може да се закачи на креветче или количка со помош на ременот со кука и врвца
Може да се пере во машина (благодарение на неговата електронска преграда што се отстранува)
Работи на батерија - бара 2 x AAA (не се вклучени)

Приближни димензии
15(В) x Ш7(Ш) x 8,5(Д) cm
Тежина = 200 g

Што е вклучено?
1 плишано мече

- Батериите не се вклучени.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
4OYJZ1MFI7

EAN /   код

EAN /   код
ANWOTXYRWB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.