0 thumbnail image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
1 thumbnail image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
2 thumbnail image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
3 thumbnail image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
4 thumbnail image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
Selected image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
Selected image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
Selected image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
Selected image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi
Selected image for CHICCO Музичка играчка куче Dogremi

CHICCO Музичка играчка куче Dogremi

ЕНЦИ МЕНЦИ
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

Најдобриот пријател на детето „DOGREMI“
Електронско куче, кое ќе му пружи постојано дружење на вашето бебе
- Секогаш во близина на бебето, ќе го забавува целото семејство со пријатна музика
- Далечинското во форма на коска има копче напред и назад
- Вистински движења на кучето, движење на опашката и ушите
- 5 шарени музички копчиња со мелодии и звуци на ноти
Препорачана возраст: 18м - 4 години

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
JB3UST0QSB

EAN /   код

EAN /   код
ANO0JESSCR
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Најдобриот пријател на детето „DOGREMI“
Електронско куче, кое ќе му пружи постојано дружење на вашето бебе
- Секогаш во близина на бебето, ќе го забавува целото семејство со пријатна музика
- Далечинското во форма на коска има копче напред и назад
- Вистински движења на кучето, движење на опашката и ушите
- 5 шарени музички копчиња со мелодии и звуци на ноти
Препорачана возраст: 18м - 4 години

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
JB3UST0QSB

EAN /   код

EAN /   код
ANO0JESSCR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.