Selected image for CHICCO Стапчиња за уши 90 пар.

CHICCO Стапчиња за уши 90 пар.

ЕНЦИ МЕНЦИ
169ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Сигурните памукчиња, анатомски обликувани (потенки на врвот, подебели на крајот) штитат од вовлекување на памукчето во ушниот канал.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
BCWFEVGRPV

EAN /   код

EAN /   код
8058664134410
169ДЕН

Опис на производот

Сигурните памукчиња, анатомски обликувани (потенки на врвот, подебели на крајот) штитат од вовлекување на памукчето во ушниот канал.

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
BCWFEVGRPV

EAN /   код

EAN /   код
8058664134410
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.