Selected image for CHICCO Тропалка клучеви

CHICCO Тропалка клучеви

ЕНЦИ МЕНЦИ
330ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Карактеристики:
Две нови тропалки, лесни и едноставни за разбирање, идеални за првите месеци. Три дела во форма на клучеви, со рељефни форми во различни бои, за до го привлечат вниманието на вашето дете. Двете играчки ја поттикнуваат координацијата на рацете.
Нова тропалка
Лесна за разбирање
Во различни бои
3м+

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
2H3USIPGKG

EAN /   код

EAN /   код
8058664007585
330ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Две нови тропалки, лесни и едноставни за разбирање, идеални за првите месеци. Три дела во форма на клучеви, со рељефни форми во различни бои, за до го привлечат вниманието на вашето дете. Двете играчки ја поттикнуваат координацијата на рацете.
Нова тропалка
Лесна за разбирање
Во различни бои
3м+

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
2H3USIPGKG

EAN /   код

EAN /   код
8058664007585
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.