0 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
1 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
2 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
3 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
4 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
5 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
6 thumbnail image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина
Selected image for CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина

CHICCO Вртелешка за креветче Rainbow cot mobile сина

ЕНЦИ МЕНЦИ
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

3 во1 играчка за креветче со далечински управувач, класични мелодии, мелодии на Новата Ера и звуци на природата. Иновативната проекција на виножито го придружува бебето за време на спиењето.
3 еволутивни конфигурации кои ќе ги придружуваат децата во нивниот раст:
1. Вртелешка над креветчето
2. Проектор покрај креветот
3. Вртелешка покрај креветot.
2 режими на проекција: Статично виножито со класични мелодии; Виножитото кое се појавува боја по боја, заедно со звуците на природата.
Практичен далечински управувач за избор на електронски функции без да му пречи на бебето
Трите електронски функции, ротација на 4-те висечки меки играчки, музика со релаксирачки мелодии, проекција на виножито, можат да се комбинираат по потрeба
15 - 45 минути автоматски циклус и 2 нивоа на јачина на звук
4 меки играчки што се вадат и се перат во машина
Погоднa за повеќето дрвени кревети благодарение на модуларниот систем за прицврстување
Погодна и за креветчињата Chicco NEXT2ME.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
0A3US5JBZK

EAN /   код

EAN /   код
ANRYIESOXP
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

3 во1 играчка за креветче со далечински управувач, класични мелодии, мелодии на Новата Ера и звуци на природата. Иновативната проекција на виножито го придружува бебето за време на спиењето.
3 еволутивни конфигурации кои ќе ги придружуваат децата во нивниот раст:
1. Вртелешка над креветчето
2. Проектор покрај креветот
3. Вртелешка покрај креветot.
2 режими на проекција: Статично виножито со класични мелодии; Виножитото кое се појавува боја по боја, заедно со звуците на природата.
Практичен далечински управувач за избор на електронски функции без да му пречи на бебето
Трите електронски функции, ротација на 4-те висечки меки играчки, музика со релаксирачки мелодии, проекција на виножито, можат да се комбинираат по потрeба
15 - 45 минути автоматски циклус и 2 нивоа на јачина на звук
4 меки играчки што се вадат и се перат во машина
Погоднa за повеќето дрвени кревети благодарение на модуларниот систем за прицврстување
Погодна и за креветчињата Chicco NEXT2ME.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
0A3US5JBZK

EAN /   код

EAN /   код
ANRYIESOXP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.