Selected image for CLEMENTONI Adult puzzle "the lord of the rings" сложувалка 1000 пар (10+)

CLEMENTONI Adult puzzle "the lord of the rings" сложувалка 1000 пар (10+)

760ДЕН

Опис на производот

⦁Вклучува сложувалкa The Lord of the Rings.
⦁Содржи 1000 парчиња сложувалки.
⦁Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
⦁Развој на логички и мануелни вештини.
⦁Идеален за деца над 10 години. •Димензии на сложувалката: 70х50 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7P3L1GVTIM

EAN /   код

EAN /   код
ANYXNS05BY
760ДЕН

Опис на производот

⦁Вклучува сложувалкa The Lord of the Rings.
⦁Содржи 1000 парчиња сложувалки.
⦁Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
⦁Развој на логички и мануелни вештини.
⦁Идеален за деца над 10 години. •Димензии на сложувалката: 70х50 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7P3L1GVTIM

EAN /   код

EAN /   код
ANYXNS05BY
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.