Slike CLEMENTONI Children puzzle "marvel spider-man" сложувалка 24 пар (3+)
Slike CLEMENTONI Children puzzle "marvel spider-man" сложувалка 24 пар (3+)

CLEMENTONI Children puzzle "marvel spider-man" сложувалка 24 пар (3+)

Loco Croco
490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Вклучува Сложувалка Spiderman.
• Содржи 24 големи парчиња сложувалки.
• Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
• Развој на логички и мануелни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 62х42 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Ананас ID

Шифра на производот
C34L1WLCO7

EAN /   код

EAN /   код
ANVWNS0OIW
490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Вклучува Сложувалка Spiderman.
• Содржи 24 големи парчиња сложувалки.
• Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
• Развој на логички и мануелни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 62х42 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Ананас ID

Шифра на производот
C34L1WLCO7

EAN /   код

EAN /   код
ANVWNS0OIW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.