Selected image for CLEMENTONI Едукативна Играчка Soft Clemmy "Shape Sorter Bucket" (10-36М)
Ново

CLEMENTONI Едукативна Играчка Soft Clemmy "Shape Sorter Bucket" (10-36М)

Loco Croco
670 ДЕНЗаштеда 80 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Вклучува 1 мека играчка Baby Mickey.
• Го поттикнува развојот на рака-око, мануелни вештини и визуелната перцепција.
• Глодалка за заби кој никнуваат.
• Шушкави уши.
• Чкрипење на стомакот и еластични нозе.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Производот користи 1.5VxA батерија.
• Димензии на производот: 15х10х27 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
15х10х27 см
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
GQXSBD56AT

EAN /   код

EAN /   код
AN1EL2BPMR
670 ДЕНЗаштеда 80 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Вклучува 1 мека играчка Baby Mickey.
• Го поттикнува развојот на рака-око, мануелни вештини и визуелната перцепција.
• Глодалка за заби кој никнуваат.
• Шушкави уши.
• Чкрипење на стомакот и еластични нозе.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Производот користи 1.5VxA батерија.
• Димензии на производот: 15х10х27 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
15х10х27 см
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
GQXSBD56AT

EAN /   код

EAN /   код
AN1EL2BPMR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.