0 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова
1 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова
2 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова

COPPERMINER Чевли за девојки ABI 4 темно розова

D Sport
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Зимските чевли за девојки од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и преку мембраната ја исфрла вишокот на влага, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
33
Поводот
Детски асортиман - Зимски

Ананас ID

Шифра на производот
8PGOVHAJWL

EAN /   код

EAN /   код
2000011576721
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските чевли за девојки од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и преку мембраната ја исфрла вишокот на влага, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
33
Поводот
Детски асортиман - Зимски

Ананас ID

Шифра на производот
8PGOVHAJWL

EAN /   код

EAN /   код
2000011576721
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.