0 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
1 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
2 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
3 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
4 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова
Selected image for COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова

COPPERMINER Чевли за девојки TROLL JAB KID сиво-розова

D Sport
4.199 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Чевлите Copperminer TROLL JAB имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, така што детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Клучни карактеристики:
• Водоотпорни детски чевли со непропустлива мембрана
• Дизајн кој обезбедува стабилност и лесно движење
• Модел на чевли прилагоден на студено време и зимски врнежи
• Изработени од квалитетни материјали кои го штитат стапалото

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
29
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2FJPV0Q6SO

EAN /   код

EAN /   код
2000017862699
4.199 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Чевлите Copperminer TROLL JAB имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, така што детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Клучни карактеристики:
• Водоотпорни детски чевли со непропустлива мембрана
• Дизајн кој обезбедува стабилност и лесно движење
• Модел на чевли прилагоден на студено време и зимски врнежи
• Изработени од квалитетни материјали кои го штитат стапалото

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
29
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
2FJPV0Q6SO

EAN /   код

EAN /   код
2000017862699
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.