0 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
3 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
4 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
5 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни

COPPERMINER Зимски чевли за девојки Abi Kid црни

D Sport
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JZEOV1HGPE

EAN /   код

EAN /   код
2000017862859
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JZEOV1HGPE

EAN /   код

EAN /   код
2000017862859
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.