0 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
3 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
4 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
5 thumbnail image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни
Selected image for COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни

COPPERMINER Зимски чевли за момчиња ABI KID црни

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 940 ДЕН
3.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ZA8OVP35IQ

EAN /   код

EAN /   код
2000017136202
4.699 ДЕНЗаштеда 940 ДЕН
3.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Обувките ABI KID имаат водоотпорна мембрана која не пропушта вода, па детските стапала секогаш остануваат суви. Специјално дизајнираниот ѓон на овие планинарски чевли ќе го заштити стапалото на вашето дете од шок додека се движи. Уникатниот дизајн на чевлите за деца Copperminer им овозможува на најмалите слободно да одат, да се качуваат или да скокаат на различни терени.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ZA8OVP35IQ

EAN /   код

EAN /   код
2000017136202
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.