Selected image for CURAPROX Конец за заби , 50 метри

CURAPROX Конец за заби , 50 метри

300ДЕН

Опис на производот

Забен конец обложен со восок и со вкус на ментол.
Забниот конец CURAPROX DF 834 едноставно се внесува низ контактните точки помеѓу забите.
Навосочениот конец лесно лизга по површината на забите.
Предности на забниот конец CURAPROX DF 834:
- обложен со восок
- со вкус на ментол
- идеален за тесни интердентални простори на пр. помеѓу предните заби
Производител: Curaden International AG, Швајцарија

Спецификации

Бренд
Curaprox

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
W3D7XTO37A

EAN /   код

EAN /   код
7612412834000
300ДЕН

Опис на производот

Забен конец обложен со восок и со вкус на ментол.
Забниот конец CURAPROX DF 834 едноставно се внесува низ контактните точки помеѓу забите.
Навосочениот конец лесно лизга по површината на забите.
Предности на забниот конец CURAPROX DF 834:
- обложен со восок
- со вкус на ментол
- идеален за тесни интердентални простори на пр. помеѓу предните заби
Производител: Curaden International AG, Швајцарија

Спецификации

Бренд
Curaprox

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
W3D7XTO37A

EAN /   код

EAN /   код
7612412834000
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.