Slike DC COMICS Мотивациска алка Superman Man of Steel
Slike DC COMICS Мотивациска алка Superman Man of Steel

DC COMICS Мотивациска алка Superman Man of Steel

POLLEO SPORT
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Поллео Спорт силиконската мотивациска алка е идеален моден а и мотивациски додаток за секој тренинг. Од лиценцираната линија на DC Polleo Sport, разбудиго херојот во себе!
· Материјал: Силиконска алка
· Универзална големина
· Unisex
· Димензии: 200x18mm

Спецификации

Бренд
DC Comics

Ананас ID

Шифра на производот
QMC74270O3

EAN /   код

EAN /   код
3858892291207
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Поллео Спорт силиконската мотивациска алка е идеален моден а и мотивациски додаток за секој тренинг. Од лиценцираната линија на DC Polleo Sport, разбудиго херојот во себе!
· Материјал: Силиконска алка
· Универзална големина
· Unisex
· Димензии: 200x18mm

Спецификации

Бренд
DC Comics

Ананас ID

Шифра на производот
QMC74270O3

EAN /   код

EAN /   код
3858892291207
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.