0 thumbnail image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн
1 thumbnail image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн
2 thumbnail image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн
Selected image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн
Selected image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн
Selected image for DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн

DEERMA Air Fryer DEM-KZ100 (3L) црн

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Со фритезата на топол воздух Deerma DEM-KZ100, лесно е да уживате во нискокалорична, вкусна храна. Иновативно греење со циркулација на топол воздух. Со користење на воздух со висока температура наместо масло, храната лесно се подготвува, има крцкав вкус и е поздрава. Oпремен со екран на допир, едноставно поставете ги времето и температурата или режимите на работа. Контејнер со капацитет од 3L овозможува подготовка на храна за 2-4 лица.

Спецификации:

• Тежина: 3,4 kg
• Димензии: 305 mm x 240 mm x 295 mm
• Моќност: 1000 W
• Капацитет на контејнерот: 3 L
• Напон: 220-240 V
• Фреквенција: 50-60 Hz

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
3.4 kg
Должина (см)
24 cm
Ширина (см)
29.5 cm
Висина (см)
30.5 cm
Тежина (кг)
3.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1000 W
Капацитети
3 L
Вградени екрани
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ONWGF816AG

EAN /   код

EAN /   код
6955578039560
4.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Со фритезата на топол воздух Deerma DEM-KZ100, лесно е да уживате во нискокалорична, вкусна храна. Иновативно греење со циркулација на топол воздух. Со користење на воздух со висока температура наместо масло, храната лесно се подготвува, има крцкав вкус и е поздрава. Oпремен со екран на допир, едноставно поставете ги времето и температурата или режимите на работа. Контејнер со капацитет од 3L овозможува подготовка на храна за 2-4 лица.

Спецификации:

• Тежина: 3,4 kg
• Димензии: 305 mm x 240 mm x 295 mm
• Моќност: 1000 W
• Капацитет на контејнерот: 3 L
• Напон: 220-240 V
• Фреквенција: 50-60 Hz

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
3.4 kg
Должина (см)
24 cm
Ширина (см)
29.5 cm
Висина (см)
30.5 cm
Тежина (кг)
3.4 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Моќ
1000 W
Капацитети
3 L
Вградени екрани
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ONWGF816AG

EAN /   код

EAN /   код
6955578039560
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.