Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто
Slike DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто

DEWALT Aku LED рефлектор DCL077 Соло жолто

SBD
9.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Компактна, пренослива безжична LED светилка за задачи компатибилна со батерии 12V XR, 18V XR и XR FLEXVOLT. DeWalt XR Cordless LED Floodlight има 3 поставки за осветлување со максимална излезна моќност од 2000 лумени и вградена рачка со навој за повеќе позиции за монтирање на статив.
Карактеристики:
• Напон: 18 V
• Тип на светилка: NL - LED
• Светлосна моќност: 500 - 2000 lm
• Заштита: IP 54
• Забелешка: Без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Батерија
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
XR Литиум-јон
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
YAZI2HXJEU

EAN /   код

EAN /   код
5035048715048
9.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Компактна, пренослива безжична LED светилка за задачи компатибилна со батерии 12V XR, 18V XR и XR FLEXVOLT. DeWalt XR Cordless LED Floodlight има 3 поставки за осветлување со максимална излезна моќност од 2000 лумени и вградена рачка со навој за повеќе позиции за монтирање на статив.
Карактеристики:
• Напон: 18 V
• Тип на светилка: NL - LED
• Светлосна моќност: 500 - 2000 lm
• Заштита: IP 54
• Забелешка: Без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Батерија
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
XR Литиум-јон
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
YAZI2HXJEU

EAN /   код

EAN /   код
5035048715048
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.