Slike DEWALT Aku LED светилка DCL050 жолта
Slike DEWALT Aku LED светилка DCL050 жолта

DEWALT Aku LED светилка DCL050 жолта

SBD
5.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Осветлете ги темните работни места на градилиштето со LED светилка 20V на батерии DeWalt DCL050. Обликуваниот капак на леќите на LED светилката на батеријата обезбедува зголемена издржливост и незабележлива површина за градилиштето. Поставки за висока светлина од 1000 лумени и ниска од 500 лумени. Вртливата глава од 140 степени обезбедува разноврсност за осветлување на работните површини. Вградениот телескоп и ротирачката кука од 360 степени овозможуваат уредот да виси од материјали од 2 инчи и на повеќе локации. Компатибилен со кука за појас - Додајте приклучок за кука за појас за да обезбедите поголема разновидност за носење.
Карактеристики:
• Напон: 20 V
• Тип на сијалица: LED
• Светлосен флукс: 500 lm
• Забелешка: Без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Батерија
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
XR Литиум-јон
Стресот
20

Ананас ID

Шифра на производот
SQTQ1FP65F

EAN /   код

EAN /   код
5035048469163
5.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Осветлете ги темните работни места на градилиштето со LED светилка 20V на батерии DeWalt DCL050. Обликуваниот капак на леќите на LED светилката на батеријата обезбедува зголемена издржливост и незабележлива површина за градилиштето. Поставки за висока светлина од 1000 лумени и ниска од 500 лумени. Вртливата глава од 140 степени обезбедува разноврсност за осветлување на работните површини. Вградениот телескоп и ротирачката кука од 360 степени овозможуваат уредот да виси од материјали од 2 инчи и на повеќе локации. Компатибилен со кука за појас - Додајте приклучок за кука за појас за да обезбедите поголема разновидност за носење.
Карактеристики:
• Напон: 20 V
• Тип на сијалица: LED
• Светлосен флукс: 500 lm
• Забелешка: Без батерија и полнач

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Батерија
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
XR Литиум-јон
Стресот
20

Ананас ID

Шифра на производот
SQTQ1FP65F

EAN /   код

EAN /   код
5035048469163
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.