0 thumbnail image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
1 thumbnail image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
2 thumbnail image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
3 thumbnail image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
Selected image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
Selected image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
Selected image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK
Selected image for DEWALT Аку. сет дупчалка   удар. одврт 18V 4Ah TSTAK

DEWALT Аку. сет дупчалка удар. одврт 18V 4Ah TSTAK

SBD
34.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
29.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Аку. сет дупчалка + удар. одврт 18V 4Ah TSTAK

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
JF4H2WR15W

EAN /   код

EAN /   код
5035048723692
34.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
29.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Аку. сет дупчалка + удар. одврт 18V 4Ah TSTAK

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
JF4H2WR15W

EAN /   код

EAN /   код
5035048723692
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.