Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта
Slike DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта

DEWALT Бежичен дупчалка DCD710D2 2x2Ah жолта

SBD
11.490ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

• Бежична дупчалка DeWalt DCD710D2 со нога за брзо ослободување, 2 брзини со потенциометар за подобра контрола над алатот и XR Li-Ion ефикасни батерии од 2x2 Ah

Опис и придобивки:
• Нога со брзо ослободување од 10 mm
• Две батерии од 2 Ah
• Ергономски дизајниран за помал напор при подолга работа
• 2 брзини со потенциометар за максимална контрола над алатот
• LED светло со функција на светилка
• DeWalt DCD710D2 е дел од интелигентната серија XR Li-Ion дизајнирана за ефикасна и брза работа

Карактеристики:
• Напон/Капацитет: 12V/2Ah XR Li-Ion
• Чак: брзо 10 mm

Капацитет на дупчење:
• Дрво: 20 mm
• Метал: 10 mm

• Брзина: 0 - 400/1.500 мин-¹
• Максимален вртежен момент: 24 Nm (тврд)/15 Nm (мек)
• Број на батерии: 2
• Тежина: 1,55 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
JQSQ1XGN15

EAN /   код

EAN /   код
5035048453247
11.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Бежична дупчалка DeWalt DCD710D2 со нога за брзо ослободување, 2 брзини со потенциометар за подобра контрола над алатот и XR Li-Ion ефикасни батерии од 2x2 Ah

Опис и придобивки:
• Нога со брзо ослободување од 10 mm
• Две батерии од 2 Ah
• Ергономски дизајниран за помал напор при подолга работа
• 2 брзини со потенциометар за максимална контрола над алатот
• LED светло со функција на светилка
• DeWalt DCD710D2 е дел од интелигентната серија XR Li-Ion дизајнирана за ефикасна и брза работа

Карактеристики:
• Напон/Капацитет: 12V/2Ah XR Li-Ion
• Чак: брзо 10 mm

Капацитет на дупчење:
• Дрво: 20 mm
• Метал: 10 mm

• Брзина: 0 - 400/1.500 мин-¹
• Максимален вртежен момент: 24 Nm (тврд)/15 Nm (мек)
• Број на батерии: 2
• Тежина: 1,55 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
JQSQ1XGN15

EAN /   код

EAN /   код
5035048453247
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.