Slike DEWALT дупчалка за безжичен комплет алат DCD701 + ударен шрафцигер DCF801 2x3 Ah DCK2110L2T жолта
Slike DEWALT дупчалка за безжичен комплет алат DCD701 + ударен шрафцигер DCF801 2x3 Ah DCK2110L2T жолта

DEWALT дупчалка за безжичен комплет алат DCD701 + ударен шрафцигер DCF801 2x3 Ah DCK2110L2T жолта

SBD
29.990 ДЕНЗаштеда 2.999 ДЕН
26.991ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки на DCD701:
• Најмалата дупчалка Dewalt досега, со должина од само 152 mm
• LED светло за висока видливост во ситуации со слаба осветленост
• Има индикатор за полнење на батеријата
• Моторот без четкички дава 15% повеќе време на работа
• Само 0,9 кг (само за алат) за врвна преносливост и лесно користење
• Контрола на вртежен момент прилагодлив во 15 позиции за континуирано одвртување на завртките во различни материјали

DCD701 карактеристики:
• Напон: 12V
• Максимален вртежен момент (цврст): 57,5 Nm
• Максимален вртежен момент (мек): 25 Nm
• Номинална брзина: 0-425 / 1500 вртежи во минута
• Прифатен капацитет: 1,5-10 mm
• Максимален капацитет за дупчење [дрво]: 20 mm
• Максимален капацитет за дупчење [метал]: 10 mm
• Должина: 152 mm
• Тежина: 0,9 kg

Карактеристики и предности на DCF801:
• Ударен двигател со мотор без четкички за зголемен вртежен момент, поголема моќност и ефикасност
• Компактен, ергономски дизајн овозможува алатот да се користи во тесни простори
• 3 брзини (2 брзини и режим PrecisionDrive)
• Електронска контрола на брзината и напред/назад
• LED осветлување на работната површина
• Ергономска гумена рачка

DCF801 карактеристики:
• Напон: 12 V
• Максимална брзина на мирување: 0-900 / 1950 / 2850 вртежи во минута
• Максимален број на удари без оптоварување: 0-3600 вртежи во минута
• Максимален вртежен момент: 163 Nm
• Прифаќање на алатката: 1/4"
• Должина: 125 mm
• Тежина: 0,8 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за батерии
Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
DRTQ1Q39S4

EAN /   код

EAN /   код
5035048713259
29.990 ДЕНЗаштеда 2.999 ДЕН
26.991ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки на DCD701:
• Најмалата дупчалка Dewalt досега, со должина од само 152 mm
• LED светло за висока видливост во ситуации со слаба осветленост
• Има индикатор за полнење на батеријата
• Моторот без четкички дава 15% повеќе време на работа
• Само 0,9 кг (само за алат) за врвна преносливост и лесно користење
• Контрола на вртежен момент прилагодлив во 15 позиции за континуирано одвртување на завртките во различни материјали

DCD701 карактеристики:
• Напон: 12V
• Максимален вртежен момент (цврст): 57,5 Nm
• Максимален вртежен момент (мек): 25 Nm
• Номинална брзина: 0-425 / 1500 вртежи во минута
• Прифатен капацитет: 1,5-10 mm
• Максимален капацитет за дупчење [дрво]: 20 mm
• Максимален капацитет за дупчење [метал]: 10 mm
• Должина: 152 mm
• Тежина: 0,9 kg

Карактеристики и предности на DCF801:
• Ударен двигател со мотор без четкички за зголемен вртежен момент, поголема моќност и ефикасност
• Компактен, ергономски дизајн овозможува алатот да се користи во тесни простори
• 3 брзини (2 брзини и режим PrecisionDrive)
• Електронска контрола на брзината и напред/назад
• LED осветлување на работната површина
• Ергономска гумена рачка

DCF801 карактеристики:
• Напон: 12 V
• Максимална брзина на мирување: 0-900 / 1950 / 2850 вртежи во минута
• Максимален број на удари без оптоварување: 0-3600 вртежи во минута
• Максимален вртежен момент: 163 Nm
• Прифаќање на алатката: 1/4"
• Должина: 125 mm
• Тежина: 0,8 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за батерии
Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
DRTQ1Q39S4

EAN /   код

EAN /   код
5035048713259
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.