0 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
1 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
2 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
3 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK

DEWALT Ласер вкрстено линиски црвен сноп 12V 20m TSTAK

SBD
22.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Карактеристики:
Само нивелирачки, вкрстено линиски ласер за нивелација кој проектира една хоризонтална и една вертикална линија. Работи на 12V батерија и има работен опсег од 20m и 50m со детектор и точност од +/- 3mm @ 10m. Само нивелирање до 4° и IP65 заштита од прашина и млазови вода од сите страни. Има интегриран 1/4" и 5/8" трипод приклучок и заклучување на ласерските леќи за безбеден транспорт. Доаѓа со една батерија од 12V со капацитет од 2Ah, брз полнач, штипка со метал за магнетно прицврстување или закачување на ласерот, очила за засилување на видливоста на ласерскиот сноп, плочка за детекција на снопот со мерки и TSTAK транспортен куфер.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
EESQ1HXOIX

EAN /   код

EAN /   код
5035048489581
22.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Само нивелирачки, вкрстено линиски ласер за нивелација кој проектира една хоризонтална и една вертикална линија. Работи на 12V батерија и има работен опсег од 20m и 50m со детектор и точност од +/- 3mm @ 10m. Само нивелирање до 4° и IP65 заштита од прашина и млазови вода од сите страни. Има интегриран 1/4" и 5/8" трипод приклучок и заклучување на ласерските леќи за безбеден транспорт. Доаѓа со една батерија од 12V со капацитет од 2Ah, брз полнач, штипка со метал за магнетно прицврстување или закачување на ласерот, очила за засилување на видливоста на ласерскиот сноп, плочка за детекција на снопот со мерки и TSTAK транспортен куфер.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
EESQ1HXOIX

EAN /   код

EAN /   код
5035048489581
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.