0 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
1 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
2 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
3 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
4 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
5 thumbnail image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m
Selected image for DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m

DEWALT Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m

SBD
18.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BEIQ1PQ4XK

EAN /   код

EAN /   код
5035048669600
18.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Ласер вкрстено линиски со зелен сноп 20m

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BEIQ1PQ4XK

EAN /   код

EAN /   код
5035048669600
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.