0 thumbnail image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
1 thumbnail image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
2 thumbnail image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
3 thumbnail image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
4 thumbnail image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
Selected image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
Selected image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
Selected image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
Selected image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто
Selected image for DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто

DEWALT Line ласер со држач DW088K црно-жолто

SBD
16.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• ТРОСЛОЈНА КОНСТРУКЦИЈА: Ова градинарско црево е направено со три слоја материјал, што го прави исклучително издржлив и долготрајно. Совршен е за сите ваши потреби за наводнување и одржување на градината.

• ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ATS VARIANT: Специјално дизајнирано со засилување на ATS variant, ова црево е отпорно на пресврти и јазли што можат да го блокираат протокот на вода, овозможувајќи ви да полевате непречено.

• УВ СТАБИЛИЗАЦИЈА: Заборавете на оштетувањето од сонцето! Ова црево е стабилизирано со УВ, што значи дека може да издржи продолжено изложување на сонце без да го изгуби квалитетот.

• ЗАШТИТА ОД АЛГИ: Внатрешниот дел на цревото е отпорен на алги, спречувајќи го нивниот раст во внатрешноста на цревото и обезбедувајќи чиста вода за вашите растенија и тревник.

• ТЕМПЕРАТУРСКИ ОПСЕГ: Без оглед на временските услови, ова црево може да издржи температурен опсег од -20 до 60°C, што го прави сигурен избор во текот на целата година.Барате сигурно решение за наводнување на вашата градина? CELLFAST Градинарското црево smart ats variant е вистинскиот избор за вас. Со својата трислојна конструкција гарантира долговечност и отпорност на секојдневните предизвици во градината. Благодарение на засилувањето на ATS variant, можете да се збогувате со досадните пресврти и јазли кои го попречуваат протокот на вода.

Плус, не треба да се грижите за штетните УВ зраци или растот на алгите во внатрешноста на цревото, бидејќи ова црево е дизајнирано да се бори со овие вообичаени проблеми. Флексибилноста и издржливоста се она што го прави овој производ незаменлив во вашиот градинарски арсенал.

Без оглед на временските услови, CELLFAST smart variant Garden Hose ќе остане сигурен партнер. Способно да издржи екстремни температури, од замрзнати зими до топли лета, ова црево е направено да трае.

Не ја пропуштајте можноста да го подобрите вашето градинарство. Одберете го smart ats variant цревото за градина CELLFAST и уживајте во безгрижното полевање на вашата градина. Кликнете и додајте во кошничката сега!

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип
Laserski metar
Максимален опсег
15 M
Точност на израмнување (±)
4 mm/m
Број на ласерски линии
2

Ананас ID

Шифра на производот
4OIQ1IDO0S

EAN /   код

EAN /   код
5035048338575
16.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• ТРОСЛОЈНА КОНСТРУКЦИЈА: Ова градинарско црево е направено со три слоја материјал, што го прави исклучително издржлив и долготрајно. Совршен е за сите ваши потреби за наводнување и одржување на градината.

• ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ATS VARIANT: Специјално дизајнирано со засилување на ATS variant, ова црево е отпорно на пресврти и јазли што можат да го блокираат протокот на вода, овозможувајќи ви да полевате непречено.

• УВ СТАБИЛИЗАЦИЈА: Заборавете на оштетувањето од сонцето! Ова црево е стабилизирано со УВ, што значи дека може да издржи продолжено изложување на сонце без да го изгуби квалитетот.

• ЗАШТИТА ОД АЛГИ: Внатрешниот дел на цревото е отпорен на алги, спречувајќи го нивниот раст во внатрешноста на цревото и обезбедувајќи чиста вода за вашите растенија и тревник.

• ТЕМПЕРАТУРСКИ ОПСЕГ: Без оглед на временските услови, ова црево може да издржи температурен опсег од -20 до 60°C, што го прави сигурен избор во текот на целата година.Барате сигурно решение за наводнување на вашата градина? CELLFAST Градинарското црево smart ats variant е вистинскиот избор за вас. Со својата трислојна конструкција гарантира долговечност и отпорност на секојдневните предизвици во градината. Благодарение на засилувањето на ATS variant, можете да се збогувате со досадните пресврти и јазли кои го попречуваат протокот на вода.

Плус, не треба да се грижите за штетните УВ зраци или растот на алгите во внатрешноста на цревото, бидејќи ова црево е дизајнирано да се бори со овие вообичаени проблеми. Флексибилноста и издржливоста се она што го прави овој производ незаменлив во вашиот градинарски арсенал.

Без оглед на временските услови, CELLFAST smart variant Garden Hose ќе остане сигурен партнер. Способно да издржи екстремни температури, од замрзнати зими до топли лета, ова црево е направено да трае.

Не ја пропуштајте можноста да го подобрите вашето градинарство. Одберете го smart ats variant цревото за градина CELLFAST и уживајте во безгрижното полевање на вашата градина. Кликнете и додајте во кошничката сега!

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип
Laserski metar
Максимален опсег
15 M
Точност на израмнување (±)
4 mm/m
Број на ласерски линии
2

Ананас ID

Шифра на производот
4OIQ1IDO0S

EAN /   код

EAN /   код
5035048338575
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.