Slike DEWALT Магнетен држач со водилка 120mm
Slike DEWALT Магнетен држач со водилка 120mm

DEWALT Магнетен држач со водилка 120mm

SBD
290ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Магнетен држач со водилка 120mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
1T2G2OLN6S

EAN /   код

EAN /   код
5035048032008
290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Магнетен држач со водилка 120mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
1T2G2OLN6S

EAN /   код

EAN /   код
5035048032008
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.