Slike DEWALT Магнетен држач за битови 60mm
Slike DEWALT Магнетен држач за битови 60mm

DEWALT Магнетен држач за битови 60mm

SBD
170ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Магнетен држач за битови 60mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
EO0G2K0PVU

EAN /   код

EAN /   код
5011402371310
170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Магнетен држач за битови 60mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
EO0G2K0PVU

EAN /   код

EAN /   код
5011402371310
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.