Slike DEWALT машина за сечење дрво DW682K жолта
Slike DEWALT машина за сечење дрво DW682K жолта

DEWALT машина за сечење дрво DW682K жолта

SBD
23.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Прилагодување на длабочина за летви 0, 10, 2. Дополнително фино прилагодување на аглите од 0 до 90°. За материјали со дебелина од 10 до 70 mm.

Карактеристики:
• Моќност 600 W
• Број на вртежи: 10000 вртежи во минута
• Најголем дијаметар на фреза: 100 mm
• Ширина на сечење: 4 mm
• Прилагодување на длабочина до 20 mm
• Поставки за агол на сечење: 0 - 90°
• Тежина: 3 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Бисквит

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
10000

Моќ

Моќ
600 W

Ананас ID

Шифра на производот
AKIQ15MAY8

EAN /   код

EAN /   код
5011402279500
23.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Прилагодување на длабочина за летви 0, 10, 2. Дополнително фино прилагодување на аглите од 0 до 90°. За материјали со дебелина од 10 до 70 mm.

Карактеристики:
• Моќност 600 W
• Број на вртежи: 10000 вртежи во минута
• Најголем дијаметар на фреза: 100 mm
• Ширина на сечење: 4 mm
• Прилагодување на длабочина до 20 mm
• Поставки за агол на сечење: 0 - 90°
• Тежина: 3 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Бисквит

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
10000

Моќ

Моќ
600 W

Ананас ID

Шифра на производот
AKIQ15MAY8

EAN /   код

EAN /   код
5011402279500
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.