Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта
Slike DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта

DEWALT Повеќе алат DWE315KT жолта

SBD
17.990 ДЕНЗаштеда 1.799 ДЕН
16.191ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Доаѓа со комплет додатоци од 37 парчиња и е опремен со систем за брзо менување додатоци кој овозможува брзи промени на додатоците без алатки. Со моќен мотор од 300 W кој испорачува до 22.000 osc/min. Осцилирачкиот алат за сечење може да изврши извонреден опсег на апликации за сечење и мелење.
Карактеристики:
• Моќност: 300 W
• Број на осцилации: 0 - 22.000 osc/min
• Агол на осцилација: 1,6°
• Тежина: 1,4 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Мултифункционална алатка

Моќ

Моќ
300 W

Ананас ID

Шифра на производот
0MIQ13S1VX

EAN /   код

EAN /   код
5035048460771
17.990 ДЕНЗаштеда 1.799 ДЕН
16.191ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Доаѓа со комплет додатоци од 37 парчиња и е опремен со систем за брзо менување додатоци кој овозможува брзи промени на додатоците без алатки. Со моќен мотор од 300 W кој испорачува до 22.000 osc/min. Осцилирачкиот алат за сечење може да изврши извонреден опсег на апликации за сечење и мелење.
Карактеристики:
• Моќност: 300 W
• Број на осцилации: 0 - 22.000 osc/min
• Агол на осцилација: 1,6°
• Тежина: 1,4 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Мултифункционална алатка

Моќ

Моќ
300 W

Ананас ID

Шифра на производот
0MIQ13S1VX

EAN /   код

EAN /   код
5035048460771
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.