Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта
Slike DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта

DEWALT повеќеглава безжичен дупчалка DCD703L2T 12V XR 2 x 3Ah Жолта

SBD
24.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• 4 заменливи глави: Стандардна глава за дупчење (10mm), 1/4" држач за битови, 1/4" ексцентрична глава и 1/4" прав аголна глава
• Моторот без четки испорачува максимален вртежен момент од 57 Nm
• 2 брзини: 450-1.500 вртежи во минута
• Брзо и лесно менување на главата
• LED сијалица

Карактеристики:
• Напон: 12V
• Во насока на стрелките на часовникот, ротација спротивно од стрелките на часовникот
• Вшмукување на главата на вежба: 1,5 - 10 mm
• Максимален вртежен момент (тврд): 57 Nm
• Електрична сопирачка
• Капацитет на дупчење во метал: 10 mm
• Капацитет на дупчење во дрво: 20 mm
• Брзина без оптоварување: 0 - 1500 вртежи во минута
• Тежина: 0,7 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
JF0J23GUN5

EAN /   код

EAN /   код
5035048748169
24.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• 4 заменливи глави: Стандардна глава за дупчење (10mm), 1/4" држач за битови, 1/4" ексцентрична глава и 1/4" прав аголна глава
• Моторот без четки испорачува максимален вртежен момент од 57 Nm
• 2 брзини: 450-1.500 вртежи во минута
• Брзо и лесно менување на главата
• LED сијалица

Карактеристики:
• Напон: 12V
• Во насока на стрелките на часовникот, ротација спротивно од стрелките на часовникот
• Вшмукување на главата на вежба: 1,5 - 10 mm
• Максимален вртежен момент (тврд): 57 Nm
• Електрична сопирачка
• Капацитет на дупчење во метал: 10 mm
• Капацитет на дупчење во дрво: 20 mm
• Брзина без оптоварување: 0 - 1500 вртежи во минута
• Тежина: 0,7 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
12

Ананас ID

Шифра на производот
JF0J23GUN5

EAN /   код

EAN /   код
5035048748169
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.