Slike DEWALT Шајки за хевталица 280-50R 2.2M
Slike DEWALT Шајки за хевталица 280-50R 2.2M

DEWALT Шајки за хевталица 280-50R 2.2M

SBD
2.990ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Шајки за хевталица 280-50R 2.2M

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SWSJ29JL55

EAN /   код

EAN /   код
5902013950752
2.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шајки за хевталица 280-50R 2.2M

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SWSJ29JL55

EAN /   код

EAN /   код
5902013950752
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.