Selected image for DIETPHARM Макулин плус капсули x 30

DIETPHARM Макулин плус капсули x 30

715ДЕН

Опис на производот

1 капсула содржи:
FloraGloR lutein суспензија50 mg, (лутеин 10 mg), зеаксантин 2 mg, рибино масло 400 mg со омега 3 масни киселини(DHA 172 mg, EPA 40 mg), витамин Ц 60 mg,витамин Е 10 mg α-ТЕ, цинк 10 mg, бакар 0,37 mgЦинкот и DHA (докозахексаенска киселина)придонесуваат за нормален вид. Постојан ефектсе постигнува со дневно внесување на 250 mg DHA.
Бакарот, витаминот Ц и витаминот Е придонесуваатза заштита на клетките од оксидативен стрес.

Спецификации

Бренд
DIETPHARM

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0SZ3KXB47C

EAN /   код

EAN /   код
3858881243262
715ДЕН

Опис на производот

1 капсула содржи:
FloraGloR lutein суспензија50 mg, (лутеин 10 mg), зеаксантин 2 mg, рибино масло 400 mg со омега 3 масни киселини(DHA 172 mg, EPA 40 mg), витамин Ц 60 mg,витамин Е 10 mg α-ТЕ, цинк 10 mg, бакар 0,37 mgЦинкот и DHA (докозахексаенска киселина)придонесуваат за нормален вид. Постојан ефектсе постигнува со дневно внесување на 250 mg DHA.
Бакарот, витаминот Ц и витаминот Е придонесуваатза заштита на клетките од оксидативен стрес.

Спецификации

Бренд
DIETPHARM

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0SZ3KXB47C

EAN /   код

EAN /   код
3858881243262
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.