Selected image for DIETPHARM Силимарин артичока капсули x 30

DIETPHARM Силимарин артичока капсули x 30

512ДЕН

Опис на производот

Додаток во исхраната со силимарин, артичока, витамин Е, цинк и селен.
Силимаринот и артичоката придонесуваат за нормална функција на црниот дроб.
Витаминот Е, цинк и селен придонесуваат за заштита на клетките од оксидативен стрес.
1 капсула содржи: силимарин 140mg, артичока 100mg, цинк 7,5mg, селен 25µg, витамин Е 15mg.

Спецификации

Бренд
DIETPHARM

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CE04KUWG40

EAN /   код

EAN /   код
3858881241800
512ДЕН

Опис на производот

Додаток во исхраната со силимарин, артичока, витамин Е, цинк и селен.
Силимаринот и артичоката придонесуваат за нормална функција на црниот дроб.
Витаминот Е, цинк и селен придонесуваат за заштита на клетките од оксидативен стрес.
1 капсула содржи: силимарин 140mg, артичока 100mg, цинк 7,5mg, селен 25µg, витамин Е 15mg.

Спецификации

Бренд
DIETPHARM

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CE04KUWG40

EAN /   код

EAN /   код
3858881241800
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.