Selected image for DOLL Восок за депилација Ролон - Азулен 100гр

DOLL Восок за депилација Ролон - Азулен 100гр

Premium Professional
100ДЕН

Опис на производот

Восокот за депилација во ролон од Азулен од италијанскиот бренд DOLL е идеален за сите типови на влакна.
Погоден е за чуствителна и нормална кожа, а се користи за депилација на лице, раце, нозе и пазуви.
За депилација со восокот во ролони, потребно е:
1. Да го затоплите ролонот.
2. Да го нанесете на посакуваното место кое сакате да го депилирате.
3. Да ставите ленти за депилација или хартија за депилација.
4. И спротивно од насоката на растење на влакната, да ја потегнете лентата за депилација.

Спецификации

Бренд
DOLL

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
2MUJXCU1Z6

EAN /   код

EAN /   код
8019622117364
100ДЕН

Опис на производот

Восокот за депилација во ролон од Азулен од италијанскиот бренд DOLL е идеален за сите типови на влакна.
Погоден е за чуствителна и нормална кожа, а се користи за депилација на лице, раце, нозе и пазуви.
За депилација со восокот во ролони, потребно е:
1. Да го затоплите ролонот.
2. Да го нанесете на посакуваното место кое сакате да го депилирате.
3. Да ставите ленти за депилација или хартија за депилација.
4. И спротивно од насоката на растење на влакната, да ја потегнете лентата за депилација.

Спецификации

Бренд
DOLL

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
2MUJXCU1Z6

EAN /   код

EAN /   код
8019622117364
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.