Selected image for DR.THEISS Анги септ жалфија пастили 24

DR.THEISS Анги септ жалфија пастили 24

205ДЕН

Опис на производот

Д-р Тајс Анги Септ е наменет за превенција и третман на инфективно- воспалителни болести на грлото и усната шуплина и за ублажување на придружната назална конгестија.
Се препорачува употреба при превенција од инфекција на грип.
Комбиниран локален антисептик и терапевтско средство за грлото и усната шуплина со тројно дејство - антибактериско, противвоспалително и антисептично (дезинфициентно).
Забелешка: OTC/Лекот се издава и/или продава без рецепт.

Спецификации

Бренд
DR.THEISS

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1WV3KKWMOL

EAN /   код

EAN /   код
4016369669334
205ДЕН

Опис на производот

Д-р Тајс Анги Септ е наменет за превенција и третман на инфективно- воспалителни болести на грлото и усната шуплина и за ублажување на придружната назална конгестија.
Се препорачува употреба при превенција од инфекција на грип.
Комбиниран локален антисептик и терапевтско средство за грлото и усната шуплина со тројно дејство - антибактериско, противвоспалително и антисептично (дезинфициентно).
Забелешка: OTC/Лекот се издава и/или продава без рецепт.

Спецификации

Бренд
DR.THEISS

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1WV3KKWMOL

EAN /   код

EAN /   код
4016369669334
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.