Slike DR THEISS Detrical 1000IU A60
Slike DR THEISS Detrical 1000IU A60

DR THEISS Detrical 1000IU A60

Anni Farm
306ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Витаминот Д придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем, одржување на нормални коски, одржување на нормална функција на мускулниот систем.
За потребите на исхраната на лицата со остеопенија, остеопороза, автоимуни, кардиоваскуларни, малигни заболувања и други состојби и болести кај кои е неопходна суплементација на витамин Д.

Спецификации

Бренд
DR THEISS

Карактеристики

Број на таблети по порција
1
Квантитет
60 таблети
Состојки
Холекалциферол, средство за зголемување: изомалт, микрокристална целулоза, згуснувачи: средство против згрутчување: талк, магнезиум стеарат, триглицериди со среден ланец, боја: титаниум диоксид
Како да се користи
Возрасните земаат 1 обложена таблета еднаш дневно со оброк, или како што е препорачано од лекар

Ананас ID

Шифра на производот
SV2NUSTAME

EAN /   код

EAN /   код
5906204017699
306ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Витаминот Д придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем, одржување на нормални коски, одржување на нормална функција на мускулниот систем.
За потребите на исхраната на лицата со остеопенија, остеопороза, автоимуни, кардиоваскуларни, малигни заболувања и други состојби и болести кај кои е неопходна суплементација на витамин Д.

Спецификации

Бренд
DR THEISS

Карактеристики

Број на таблети по порција
1
Квантитет
60 таблети
Состојки
Холекалциферол, средство за зголемување: изомалт, микрокристална целулоза, згуснувачи: средство против згрутчување: талк, магнезиум стеарат, триглицериди со среден ланец, боја: титаниум диоксид
Како да се користи
Возрасните земаат 1 обложена таблета еднаш дневно со оброк, или како што е препорачано од лекар

Ананас ID

Шифра на производот
SV2NUSTAME

EAN /   код

EAN /   код
5906204017699
Понуди од други продавачи за истиот производ
DR THEISS Detrical 1000IU A60
DR THEISS Detrical 1000IU A60
285ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
DR THEISS Detrical 1000IU A60
DR THEISS Detrical 1000IU A60
285ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.