Slike DR.VITON Alizin, 30 капсули
Slike DR.VITON Alizin, 30 капсули

DR.VITON Alizin, 30 капсули

Anni Farm
440ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Семоќниот ферментиран црн лук конечно е достапен и кај нас, благодарение на брендот Dr. Viton, кој својата палета на производи ја збогати со уште еден природен додаток во исхраната, познат под името Dr.Viton – Alizin! Биоактивните состојки во ферментираниот црн лук – Dr. Viton – Alizin:
Имаат многу силно антиоксидансно дејство
Силно антиканцерогено дејство
Допринесуваат за нормална функција на имуниот систем
Го нормализираат нивото на ЛДЛ, и ХДЛ холестеролот
Имаат силно антимикробно дејство
Делуваа хепатопротективно и ја помагаат работата на црниот дроб
Го нормализираат крвниот притисок
Помагаат при алергиски и респираторни болести
Ја намалуваат прекумерната телeсна тежина
Лукот го одржува здравјето на срцето и го одржува нормалното ниво на холестерол и хомоцистеин
Лукот придонесува за поголема отпорност спрема стресот
Лукот помага за намалување на чувството на тешки нозе, и за добра циркулација.
Лукот има антидијабетско дејство, го балансира шеќерот во крвта и може да ги спречи компликациите од дијабетот.

Спецификации

Бренд
DR.VITON

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
B1BNUTSRXQ

EAN /   код

EAN /   код
5319991795334
440ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Семоќниот ферментиран црн лук конечно е достапен и кај нас, благодарение на брендот Dr. Viton, кој својата палета на производи ја збогати со уште еден природен додаток во исхраната, познат под името Dr.Viton – Alizin! Биоактивните состојки во ферментираниот црн лук – Dr. Viton – Alizin:
Имаат многу силно антиоксидансно дејство
Силно антиканцерогено дејство
Допринесуваат за нормална функција на имуниот систем
Го нормализираат нивото на ЛДЛ, и ХДЛ холестеролот
Имаат силно антимикробно дејство
Делуваа хепатопротективно и ја помагаат работата на црниот дроб
Го нормализираат крвниот притисок
Помагаат при алергиски и респираторни болести
Ја намалуваат прекумерната телeсна тежина
Лукот го одржува здравјето на срцето и го одржува нормалното ниво на холестерол и хомоцистеин
Лукот придонесува за поголема отпорност спрема стресот
Лукот помага за намалување на чувството на тешки нозе, и за добра циркулација.
Лукот има антидијабетско дејство, го балансира шеќерот во крвта и може да ги спречи компликациите од дијабетот.

Спецификации

Бренд
DR.VITON

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
B1BNUTSRXQ

EAN /   код

EAN /   код
5319991795334
Понуди од други продавачи за истиот производ
DR.VITON Alizin, 30 капсули
DR.VITON Alizin, 30 капсули
407ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
DR.VITON Alizin, 30 капсули
DR.VITON Alizin, 30 капсули
407ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.