0 thumbnail image for DR.VITON Конјугирана линолеинска киселина CLA 1000 mg 30 капсули
1 thumbnail image for DR.VITON Конјугирана линолеинска киселина CLA 1000 mg 30 капсули
Selected image for DR.VITON Конјугирана линолеинска киселина CLA 1000 mg 30 капсули
Selected image for DR.VITON Конјугирана линолеинска киселина CLA 1000 mg 30 капсули

DR.VITON Конјугирана линолеинска киселина CLA 1000 mg 30 капсули

655 ДЕНЗаштеда 131 ДЕН
524ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

CLA 1000 mg (конјугирана линолова киселина)

Конјугирана линолеинска киселина, CLA, има позитивен ефект кога станува збор за складирање и користење на енергија во телото! Може да ви помогне лесно да добиете витко тело!

• Помага при топење на масните наслаги
• Го намалува масното ткиво и истовремено ја зголемува мускулната маса
• Помага при губење на вишокот килограми
• Влијае на убавината и здравјето на кожата
• Има силно антиоксидативно дејство
• Помага во нормалното функционирање на имунолошкиот систем

Спецификации

Бренд
DR.VITON

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Карактеристики

Број на таблети по порција
1.0
Квантитет
30,0
Е наменето за
Складирање и употреба на енергија во телото.

Ананас ID

Шифра на производот
NZESPG1TV0

EAN /   код

EAN /   код
5319991795501
655 ДЕНЗаштеда 131 ДЕН
524ДЕН
Понудата важи од 21/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

CLA 1000 mg (конјугирана линолова киселина)

Конјугирана линолеинска киселина, CLA, има позитивен ефект кога станува збор за складирање и користење на енергија во телото! Може да ви помогне лесно да добиете витко тело!

• Помага при топење на масните наслаги
• Го намалува масното ткиво и истовремено ја зголемува мускулната маса
• Помага при губење на вишокот килограми
• Влијае на убавината и здравјето на кожата
• Има силно антиоксидативно дејство
• Помага во нормалното функционирање на имунолошкиот систем

Спецификации

Бренд
DR.VITON

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Карактеристики

Број на таблети по порција
1.0
Квантитет
30,0
Е наменето за
Складирање и употреба на енергија во телото.

Ананас ID

Шифра на производот
NZESPG1TV0

EAN /   код

EAN /   код
5319991795501
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.